Domů » Bleskovky » Prvních 100 majitelů Galaxy Note 3 získá zdarma chytré hodinky Galaxy Gear

Prvních 100 majitelů Galaxy Note 3 získá zdarma chytré hodinky Galaxy Gear

Český Samsung u příležitosti zahájení prodeje nového modelu Galaxy Note 3 připravil speciální nabídku. Ve dvou značkových prodejnách Samsung bude pro prvních 50 majitelů nové generace tabletofonu přichystán dárek v podobě voucheru na chytré hodinky Galaxy Gear zcela zdarma. Note 3 se začne celosvětově prodávat už zítra, tedy ve středu 25. září od 12:00, cena je však poměrně sebevědomá – 18 999 Kč.

Ve dvou značkových prodejnách Samsungu v Brně (OC Olympia) a Praze (OC Chodov) získá 50 nejrychlejších zákazníků (50 kusů platí pro každý obchod zvlášť) zajímavý dárek – voucher na jedno balení chytrých hodinek Galaxy Gear v černé barvě. Ty budou majiteli doručeny později, jakmile se objeví v prodeji. Každý zájemce si takto může pořídit pouze jeden kus Galaxy Note 3.

Videorecenze Samsungu Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note 3

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

 1. Srandisti. Lákat na něco co ani neni. To si radši počkám a budu to mít za stejný prachy, protože jak hodinky tak foun půjdou cenově dolů.

 2. Fore (neregistrovaný)

  Já to beru, příjemnej bonus :)

 3. Tomáš (neregistrovaný)

  Něco tak odporného bych si na zápěstí nikdy nedal.

 4. To si snad tady děláte prdel, když do parametrů napíšete 1080p. p = progressive a to s rozlišním nemá opravdu co dělat.

 5. LOL

  Co když Samsung projeví sebereflexi, uzná, že Gear je fakt zoufalost a neuvede jej na trh? :-)

  Nicméně, bez ohledu, hezký bonus.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).