Domů » Články » První screenshoty z Windows Mobile Crossbow pro Smartphone telefony

První screenshoty z Windows Mobile Crossbow pro Smartphone telefony

-O tom, že bude nová verze Windows Mobile 6.0 “Crossbow“ vypadat opravdu k světu svědčí nově zveřejněné obrázky, na kterých si můžete všimnout lehce upravené Today obrazovky, správce SMS a e-mailů a nechybí ani přehlídka nabídky Start. Za pozornost stojí také screenshot z aplikace Excel Mobile; ve Windows Mobile 5.0 SE Smartphone edition se tak konečně setkáme s integrovanou podporou kancelářského balíku MS Office. Své uplatnění najdou také aplikace jako Windows Live Messenger nebo Voice Command (hlasové ovládání). První zařízení s tímto operačním systémem by se měly na trhu objevit už začátkem příštího roku.

Tip: Přečtěte si tuto bleskovku, na které si můžete prohlédnout screenshoty z Windows Mobile “Crossbow“ pro PocketPC.

1 2

3 4

5 6

7 8

Zdroj: GpsPasSion

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Konečně Office. Copy & Paste se nechystá?

  2. Zadny oficialni seznam novinek, ktere by se ve SP verzi Crossbow mely objevit zatim neexistuje. Osobne bych sazel, ze na podporu teto funkce v MS opet zapomenou, ale treba prekvapi

  3. aspon by to nekdo mohl prekompilovat na MPx220

  4. Spíš sem zvědavej jestli tenhle systém bude dostupnej i v aktualizacích. Nebo jen bude v čistě novejch pocketPC……..ale myslim že je bohužel celkem jasný jak to bude…. Moc iluzí si na aktualizace nedělám……

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).