První reklamy na Samsung Galaxy S4 odhalují některé exkluzivní funkce

Je velice očekávatelné, že Samsung pro svůj nový nedávno představený klíčový model Galaxy S4 připraví také masivní reklamní kampaň. Holandské zastoupení výrobce nyní na serveru youtube.com uveřejnilo první videa ukazující některé z prémiových funkcí smartphonu, jmenovitě Sound Shot, Group Play a S Translator. První nabídne přidání krátké nahrávky k pořízené fotografii a druhá rychlé sdílení muziky a její současné přehrávání hned několika telefony Galaxy S4 najednou.

Hlasový překladač předváděný ve třetím spotu upotřebíte na cestách, kdy stačí říct slovo nebo větu a telefon ji poté vysloví ve vámi požadovaném jazyce. Nakolik bude řešení použitelné v praxi je zatím otázka, pochválit však určitě můžeme zpracování reklam, jež výše uvedené funkce demonstrují velmi povedenou formou. Více si o vylepšeních systému můžete přečíst v tomto souhrnném článku, nezapomeňte se také podívat na naše první dojmy a videopohled.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku