Domů » Bleskovky » První RC verze modifikace CyanogenMod 9 je k dispozici

První RC verze modifikace CyanogenMod 9 je k dispozici

Tým stojící za populární modifikací CyanogenMod 9 před několika hodinami uvolnil Release Candidate verzi (Android 4.0.4), která je aktuálně dostupná pro více než 50 různých zařízení s Androidem. Podpora dalších telefonů a tabletů by měla být přidána během následujících dnů a týdnů. Kompletní seznam podporovaných zařízení včetně odkazů pro stažení CyanogenModu 9 RC najdete zde. Pro HTC One X či Samsung Galaxy S III modifikace zatím dostupná není, ale pro majitele staršího Galaxy S II či Galaxy Nexusu ano. V případě, že CyanogenMod 9 v RC verzi vyzkoušíte, budeme rádi, když se o své dojmy podělíte v komentářích.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

 1. včera večer jsem ji nahodil na Nexus S a zatím zdá se šlape bezproblémů, otázkou je jak na tom bude s výdrží baterie (to ozkouším dneska co snese) jinak vypadá hodně dobře, ostatně jako vždy u cyanogenu

 2. ja používam Nightly verziu CM9 na Motorole Defy a musím povedať že je tam ešte dosť práce. Napr. je potrebné dokončiť fungovanie fotoaparátu, alebo hotspot

 3. Matty (neregistrovaný)

  Používám na Nexus S CM9 Nightly, asi 2 měsíce starou verzi, a už ta funguje hodně dobře. Jak píše, Shagy, pár vylepšení by ještě snesla…jestli je teď venku RC, tak ještě chvíli počkám a pak nahodím ostrou verzi.

 4. Jakub Karela (neregistrovaný)

  Na Galaxy Note zatím spokojenost..:) nový hudební přehrávač Apollo chválím..:) uvidíme jak si povede v běžným užívání..:)

 5. Tondaskater (neregistrovaný)

  Tak na SGS2 už mám tento CM9 taky, zatím vypadá vše v pohodě a funkční :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).