Sledujte nás na YouTube

První preview HTC Universal v češtině

mdaproČeský server ce4you zabývající se hlavně Pocket PC a vším s nimi souvisejícím zveřejnil včera preview HTC Universal neboli MDA Pro. Jedná se o zařízení dovezené ze zahraničí, konkrétně verzi iMate Jasjar. Preview je doplněno mnoha fotografiemi, avšak kdo by si stěžoval na jeho krátkost, nechť si počká několik dnů, pak ce4you zveřejní úplnou recenzi tohoto bezesporu zajímavého přístroje.

Tento server rovněž uveřejnil minisoutěž o jedno tričko se svým logem. V čem že se bude soutěžit? Cílem je tipnout si konečnou oficiální cenu HTC Universalu v Česku. Kdo tipne jako první správnou nebo nejbližší částku, vyhrává. Podrobnosti soutěže a téma určené pro zasílání tipů najdete zde.

Preview HTC Universal si přečtete zde

Aleš Lalík

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *