Domů » Bleskovky » První nightly verze CyanogenModu 12 s Androidem 5.0 jsou oficiálně k dispozici

První nightly verze CyanogenModu 12 s Androidem 5.0 jsou oficiálně k dispozici

Tým CyanogenMod sliboval na začátek nového roku významnou novinku, kterou se stalo uvolnění prvních nightly verzí CyanogenModu 12 postaveného na Androidu 5.0.2. Ten je v tuto chvíli dostupný pro 31 zařízení, mezi nimiž nechybí Nexus 7 2013 (WiFi), Samsung Galaxy S4 Mini, LG G2 či OnePlus One. Kompletní seznam naleznete na této stránce, z níž můžete ROM rovnou stahovat.

 

Jedná se zatím o ranou verzi, která nepodporuje mnoho funkcí typických pro CyanogenMod. Příkladem budiž témata či přizpůsobení rychlého nastavení. Těšit se naopak můžete na zcela novou aplikaci pro zprávy a funkci Ambient display, jež rozsvítí obrazovku při nové notifikaci či zvednutí telefonu. V tuto chvíli se v ROM mohou objevovat různé chyby, základní funkce by nicméně měly být bez větších problémů a naprostá většina nedostatků bude v dohledné době odstraněna s příchodem dalších verzí.Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
niky79
Uživatel
niky79

„V tuto chvíli se v ROM mohou objevovat různé chyby, základní funkce by nicméně měly být bez větších problémů .“

Jako sorry, ale LOL :)

Mr. Arakin (neregistrovaný)
Anonym
Mr. Arakin (neregistrovaný)

A co ti na tom prijde k smichu. Jde o prvni alpha nighlties, kde i sami autori rikaji, ze kod je hotovy zhruba z 85 procent. ZJisiti si, jak vydavani CM funguje, co jsou nightlies, milestones atd. a pak si nafackuj.