Domů » Články » První foto připravovaného HTC Propheta !

První foto připravovaného HTC Propheta !

Klikněte pro plné zobrazení !Výrobce HTC nám v poslední době připravil opravdu slušný přehled chystaných PocketPC zařízení, dnes se na webu MSmobiles objevila také první fotografie chystaného modelu HTC Prophet. Toto zařízení je na internetu občas zaměňováno s modelem XDA Atom, ale ve skutečnosti se samozřejmě jedná o úplně jiné zařízení (Atoma vyrábí Quanta), i když hardwarové specifikace mají téměř totožné. Pojďme tedy nahlédnout pod pokličku Propheta.

Tento PPC jako jeden z prvních nabídne zabudované FM Radio, dále si budete moci užívat bezdrátového připojení Wi-Fi (standardy 802.11b a také 802.11g), dále nabídne také připojení přes EDGE. Pohánět jej bude procesor s taktem 416Mhz. Prophet má QVGA displej s klasickým rozlišením 240×320 při 65000 barvách.

Velikost zařízení bude téměř totožná, jako u HTC Magican (MDA Compact) – 108x58x16. Prophet nabídne uživatelům 2Mpx fotoaparát s bleskem (dioda). Telefon bude podporovat pouze GSM sítě, nikoliv tedy 3G (UMTS). Informace o RAM paměti zatím nebyly oficiálně potvrzeny, ale pravděpodobně bude zařízení disponovat 128MB operační paměti. Prophet nám bude mít určitě co nabídnout, s uvedením na trh se počítá během prvního čtvrtletí roku 2006.

Zdroj: MSmobiles

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).