Sledujte nás na YouTube

Proměňte váš Smartphone ve StarTrek komunikátor

StarTrek ThemeNa webu SonaMobile se dnes objevila informace o připravovaném homescreenu pro Smartphone telefony, který jistě zaujme všechny fanoušky seriálu StarTrek. Nebude se jednat o žádný obyčejný HS, ostatně na webu výrobce se hlásá, že váš telefon dostane rozměr StartTrek komunikátoru.

O co se tedy vlastně jedná ? Je to klasický homescreen obohacený řadou aspektů, které potěší nejednoho fanouška StarTreku. Když například obdržíte SMSku, ozve se hlas vojáka Wolfa, který vám oznámí ,,You have an incoming message,,. Tento StartTrek homescreen je zatím ve vývoji a bohužel se bude jednat o placenou záležitost.

Další informace a možnost předobjednat si tutu StarTrek vychytávku naleznete na webu výrobce.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *