Domů » Články » Proměňte váš Smartphone ve StarTrek komunikátor

Proměňte váš Smartphone ve StarTrek komunikátor

StarTrek ThemeNa webu SonaMobile se dnes objevila informace o připravovaném homescreenu pro Smartphone telefony, který jistě zaujme všechny fanoušky seriálu StarTrek. Nebude se jednat o žádný obyčejný HS, ostatně na webu výrobce se hlásá, že váš telefon dostane rozměr StartTrek komunikátoru.

O co se tedy vlastně jedná ? Je to klasický homescreen obohacený řadou aspektů, které potěší nejednoho fanouška StarTreku. Když například obdržíte SMSku, ozve se hlas vojáka Wolfa, který vám oznámí ,,You have an incoming message,,. Tento StartTrek homescreen je zatím ve vývoji a bohužel se bude jednat o placenou záležitost.

Další informace a možnost předobjednat si tutu StarTrek vychytávku naleznete na webu výrobce.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).