Sledujte nás na YouTube

Prohlédněte si reklamní spoty na Nokii Lumia 800

Ve vybraných evropských zemích se již nová Nokia Lumia 800 se systémem Windows Phone prodává, v České republice si ale musíme počkat až do příštího roku. A že to Nokia s uvedením tohoto modelu myslí vážně, dokládá i celá řada reklam, které si objednávají lokální pobočky Nokie v různých zemích. Nejvíce povedená je podle nás série klipů s názvem The Little Amazing Show, jejíž první epizoda se odehrává v Berlíně.

Tip na článek: Vyzkoušeli jsme nové Nokie s Windows Phone (první dojmy)

Zajímavou a lehce agresivní reklamu připravila francouzská Nokia, ve které běží lidé za světlem (Lumia) a předhání se v tom, kdo první zvedne příchozí hovor.

A pokud vám padla do noty skladba, která hraje na pozadí klipu, zde ji máte v plném znění.

Michal Javůrek

5 komentářů

 1. mimonaut (neregistrovaný)

  ..jen na tu francouzskou reklamu jsem se musel podívat u konkurence, anžto jste ji zapoměli “přibalit” :)

 2. Fred (neregistrovaný)

  Jeste bych pridal tuto :-)

  [odkaz]

 3. Ip Man (neregistrovaný)

  Cože ?! téměř pětiminutová reklama ? pane bože co je to za stopáž ?! no nevim,nevim jestli by to prošlo u nás třeba na Nově. Ta by totiš za tu dobu odvysílala celý blok reklam !

 4. mimonaut (neregistrovaný)

  zase jste přidali špatnou.. :) tahle je správná: [odkaz]

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *