Domů » Bleskovky » Prohlédněte si fotografie prvního prototypu iPadu z roku 2002

Prohlédněte si fotografie prvního prototypu iPadu z roku 2002

Steve Jobs kdysi v rozhovoru pro magazín AllThingsD přiznal, že na tabletu Apple začal pracovat podstatně dříve než na samotném iPhone. Vývoj první generace jablečného telefonu trval něco přes dva roky, oficiálního představení jsme se dočkali na MacWorldu v roce 2007.

   
Prototyp iPadu z roku 2002

Na internet se nyní dostaly fotografie prvního prototypu iPadu, které pocházejí z roku 2002. Na tu dobu má tablet relativně „tenký“ design a postrádá typické středové tlačítko, kterými jsou dnešní iPhony a iPady vybaveny. Vůbec první nápady na vytvoření iPadu prý v Applu začaly vznikat v roce 2000.

  

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

12 komentářů

 1. První nápady na vytvoření iPadu měl už John Sculley v roce 1987. Jinak pěkný, ale relativně starý…

 2. To neměli v roce 2002 lepší foťák? :-)

  • Měli, jenže když grafici v applu tyto „autentické“ fotky pro potřeby médií nedávno vytvářeli, bylo třeba aby i naprostý laik pochopil, že jsou fakt dost staré :-)

 3. Fotky vypadají jak ze šedesátých let. To grafici u Apple trochu přehnali, ne..?

  • Protoze i na to ma Apple patent,takze opatrne.

  • Martin P. (neregistrovaný)

   Jedná se o pře focené fotky které se na veřejnost dostali v souvislosti se sporem Samsung vs Apple . Pro patentový úřad není třeba předkládat jako podklady barevné foto.

 4. Martin P. (neregistrovaný)

  Co si tak pamatuji nejedná se o tablet tedy MID ( mobile Internet device ), ale o TabletPC. Tedy MacBook White ve verzi tablet.

 5. Jakub (neregistrovaný)

  Farebné fotografie pre skeptikov : [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).