Prohlédněte si fanouškovský koncept Samsung Galaxy S4 na podařeném videu

V nadcházejících týdnech budeme o Samsungu Galaxy S4 slýchat velice často a už teď je jasné, že půjde o jeden z nejsledovanějších telefonů pro příští rok. Dokládá to i fanouškovské video, které se před několika hodinami objevilo na internetu. Podle jeho autora Galaxy S4 (GT-I9500) nabídne extrémně tenký design, prostorný fullHD displej, 13Mpx fotoaparát, čtyřjádrový procesor s taktem 2 GHz (pro každé jádro), Android ve verzi 5.0 a chybět by nemělo ani speciální příslušenství v podobě doku s laserovou klávesnicí. Bylo by skvělé, kdyby se jen polovina z těchto spekulací potvrdila, ale pokud o nových zařízeních hltáte každou spekulaci, určitě vás přiložené video potěší.

Galaxy with Laser Keyboard (concept)

Přítomnosti Androidu 5.0 se nám příliš věřit nechce, mnohem pravděpodobnější je použití aktuálního Androidu 4.2 „Jelly Bean“. Zajímavá je také věta na konci videa „Samsung Galaxy S4 is build [sic] of the leaked drafts. Thanks Taemin Lee“. Kdo ví, třeba autor videa opravdu ví více, než se na první pohled zdá, ale stejně tak se může jednat jen o povedený vtípek. Ale uznejte sami, že dok s laserovou klávesnicí by byl hodně zajímavým příslušenstvím.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku