Domů » Bleskovky » Při nákupu Lumie 640 a 640 XL získáte zdarma roční předplatné Office 365 a další benefity v hodnotě 1 899 Kč

Při nákupu Lumie 640 a 640 XL získáte zdarma roční předplatné Office 365 a další benefity v hodnotě 1 899 Kč


Microsoft si připravil speciální akci pro všechny, kteří přemýšlí o nákupu nových modelů Lumia 640 či Lumia 640 XL (preview). K telefonům totiž zákazníci zdarma získají roční předplatné Office 365 pro jednotlivce, 1 TB prostoru na cloudovém úložišti OneDrive a 60 minut měsíčně na volání skrze Skype. Standardně by uživatel za tyto služby zaplatil 1 899 Kč.

Nabídka se vztahuje na všechny přístroje Lumia 640 a Lumia 640 XL, které jsou určeny pro český trh, a budou zakoupeny v období od 1. dubna do 30. června. Noví majitelé si pak musí z aplikačního obchodu Store stáhnout speciální aplikaci Office 365 Dárek a svá zařízení nejpozději do 18. srpna 2015 zaregistrovat. Aplikace prověří, zda se jedná o oprávněnou registraci, a přiřadí k zákazníkovu účtu Microsoft předplatné Office 365 pro jednotlivce. Další informace o této akci najdete na webu Microsoftu.

 

 • Předplatné Microsoft Office 365 pro jednotlivce je pro nekomerční využití
 • Platnost předplatného je 12 měsíců od data aktivace
 • Office 365 je možno využít až na třech zařízeních: 1× počítač (PC nebo Mac), 1× tablet (Windows, iPad nebo Android), 1× mobilní telefon
 • Online uložiště OneDrive s kapacitou 1 TB pro uložení, sdílení a zálohovaní fotek a všech dokumentů
 • Měsíčně 60 volých minut na volání prostřednictvím Skype na pevné linky do více než 60 zemí, včetně České republiky, a na mobilní telefony v 8 zemích.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

 1. Martin Alexandr

  Snad tato nabídka bude i pro nové modely :) pokud jo tak se těším na nove modely :)

 2. Já nevím, mě přijde, že Office „zadarmo“ je na každém rohu, je to fakt ještě benefit?

  • Já bych to za benefit považoval. Měl jsem WIN RT tablet s Office a přestal jsem s sebou tahat notebook.

  • vlada (neregistrovaný)

   Office 365 jsou benefitem do doby nez zacnou upozornovat na koncici predplatne. A jinak bych chtel videt jak tabletem s Windows RT nahradit notebook s plnymi WIN32 aplikacemi :)

  • Světě div se, ale svého času se mu to částečně povedlo. Dělal jsem na projektu rekonfigurace BTS v Německu, nahrnul jsem si tam veškeré podklady a hurá do práce. Do druhé ruky nářadí, optiky a notebook se válel na hotelu. Vytáhl jsem ho jenom večer kvůli odevzdání dokumentací. Paradoxem je, že můj tablet si s tabulkami a dokumenty od zákazníka poradil líp než kolegů notebook. :D

 3. Ales (neregistrovaný)

  Nevíte, jak aktivovat to 1TB na OneDrive?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).