Domů » Bleskovky » Premiéra OnePlus 7 (Pro) už dnes od 17:00. Sledujte s námi živý přenos

Premiéra OnePlus 7 (Pro) už dnes od 17:00. Sledujte s námi živý přenos

Značka OnePlus dnes v 17:00 našeho času představí dva nové modely – OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro. Obě novinky má pohánět výkonný čip Snapdragon 855 a lišit se budou především v úhlopříčce displeje. Vybavenější model OnePlus 7 Pro by měl rovněž dostat výsuvnou selfie kamerku, klasický OnePlus 7 naopak nabídne kapkovitý výřez v displeji.

OnePlus 7 Pro - Launch Event, New York

V průběhu přenosu se na SMARTmanii můžete těšit na článek, ve kterém vám obě novinky představíme. Co všechno už o OnePlus 7 (Pro) víme, si můžete přečíst v našem starším článku, a rovněž pro vás máme rozsáhlou galerii oficiálních snímků, která předčasně unikla na internet.

OnePlus 7 bude voděodolný, ale bez jakékoliv certifikace a záruky

Galerie: takhle vypadá OnePlus 7 (Pro)

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).