Domů » Bleskovky » OnePlus 7 bude voděodolný, ale bez jakékoliv certifikace a záruky

OnePlus 7 bude voděodolný, ale bez jakékoliv certifikace a záruky

Všechny dosud představené smartphony značky OnePlus postrádaly voděodolnost, neboť podle vedení firmy je tato vymoženost vykoupena vysokými nároky, které by se ve výsledku nepříjemně projevily na výsledné ceně. Nejinak tomu bude i u připravovaných smartphonů řady OnePlus 7, ačkoliv…

OnePlus 7 Series - We just bought a bucket.

OnePlus ve výše uvedené upoutávce tvrdí, že certifikace voděodolnosti stojí příliš mnoho peněz, avšak následně vhodí připravovaný OnePlus 7 do kbelíku s vodou. Popisek u videa pak hovoří jasně – OnePlus 7 se nebude pyšnit IP certifikací, ale za určitých podmínek může být voděodolný. Na jakékoliv poškození vodou se ale záruka vztahovat nebude.

oneplus

Odolný, neodolný

Nutno podotknout, že na utopené telefony se nevztahuje záruka ani u Apple či Sony, u nich vám ale alespoň stupeň krytí napoví, co si můžete s telefonem dovolit. O OnePlus 7 víme pouze to, že by mohl (ale nemusí) ustát ponoření v kbelíku s vodou. Proto bude lepší podobné pokusy v domácích podmínkách neopakovat, zvláště pak když vybavenější OnePlus 7 Pro dostane vysouvací selfie kameru, tudíž bude na vniknutí kapaliny (a prachu) dovnitř zařízení více náchylný.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments