Sledujte nás na YouTube

Premiéra nových modelů Huawei: Sledujte s námi video stream živě z Londýna

Společnost Huawei dnes odpoledne v Londýně představí nové modely pro letošní rok. Chybět mezi nimi nebude ani očekávaná vlajková loď P8, u které už známe podobu i většinu hardwarových parametrů. Není ale vyloučeno, že si pro nás tento čínský výrobce připraví ještě další překvapení. Naše redakce na tiskovou konferenci také obdržela pozvánku, a vy se tak po skončení akce se můžete těšit na články a videopohledy s prvními dojmy.

Pokud chcete celou akci sledovat s námi, máte možnost díky online video streamu na YouTube, který začíná v 16:00 našeho času.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *