Domů » Články » Přehled HTC zařízení: vyznáte se v nich?

Přehled HTC zařízení: vyznáte se v nich?

Firma HTC je největší výrobce Windows Mobile přístrojů s integrovanou telefonní částí. Své výrobky dodává mnoha světovým operátorům a prodejcům po celém světě, kteří si je upravují k obrazu svému a pak je pod vlastním názvem prodávají koncovým zákazníkům. A právě mnoho různých názvů pro přístroj se stejným základem, byť drobnými úpravami, je neskutečně matoucí. K tomu všemu dává samotné HTC výrobkům kódová jména jako Himalaya, Tornado, Magician, Athena… Kdo se v tom pak má vyznat?!

Nyní to již budete mít snadnější, na internet se dostal tajný přehled HTC zařízení tak, jak je mají pojmenovaní jednotliví prodejci. Tuto tajnou tabulku v pdf formátu zveřejnil jako první server msmobiles, stáhnout si ji ale můžete také od nás.

Tabulka s přehledem HTC zařízení ke stažení zde

Kvalitně zpracovaný přehled přístrojů od HTC naleznete rovněž na Geekzone. V tomto případě se ale jedná o ručně zpracovaný HTML přehled obsahující název prodejce, HTC, typ (PDA, smartphone) a fotku doplněné odkazy na krátkou specifikaci daného zařízení.

Přehled HTC zařízení na Geekzone

A teď se snad již v bohaté nabídce HTC neztratíte.

Aleš Lalík

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).