Domů » Bleskovky » Pozvánka na Windows 8 Hackathon: Vytvořte nejlepší Metro aplikaci

Pozvánka na Windows 8 Hackathon: Vytvořte nejlepší Metro aplikaci

Staňte se i vy součástí blížícího se vývojářského Windows 8 HACKATHONU. Vytvořte v týmu během 12 hodin nejlepší Metro Style aplikaci pro Windows 8 Consumer Preview na zadané téma a vyhrajte exkluzivní konzultaci s odborníkem z Microsoft Corporation na Application Excellence Labs, které proběhnou v Praze v květnu a červnu. Pro širokou vývojářskou veřejnost je toto jediná možnost, jak se na Excellence Labs dostat. 

Rezervujte si již nyní jeden z termínů:
– 3. 4. 2012; Microsoft Inovační Centrum, Brno
– 13. 4. 2012; Microsoft, Praha
– 11. 5. 2012; Microsoft, Praha
– 23. 5. 2012; Microsoft Inovační Centrum, Brno 

-

Více informací o akci naleznete v přiloženém programu nebo na webových stránkách, kde je možné se i zaregistrovat.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *