Sledujte nás na YouTube

Pozvánka na MS Fest: Přijďte si prohlédnout nové WP telefony

Už tuto sobotu a neděli (26. a 27. listopadu) se v prostorách Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze bude konat další ročník akce MS Fest, která nabídne celou řadu zajímavých přednášek točících se okolo produktů společnosti Microsoft. Na sobotu 26. listopadu jsou připraveny tři hlavní proudy zaměřující se na Windows Phone, databázový vývoj a IT Pro (správa serverů a podnikových řešení). V neděli 27. listopadu vás čeká celá řada dalších přednášek se zaměřením na programování, doporučené postupy při vývoji a samozřejmě budete mít možnost se seznámit s novými technologiemi. MS Fest pořádají lidé z programu Microsoft Student Partners, kteří budou přednášet společně s členy programu MVP (Most Valuable Professional).

- - -

Těšit se můžete na přednáškyŠtěpána Bechynského, Filipa Řehoříka, René Steina, Davida Gešvindra, Tomáše Hercega, Michala Altair Valáška, Jiřího Činčury, Tomáše Jechy a spousty dalších. Úvodní přednášky o systému Windows Phone, která začne v sobotu od 10:00, se ujme moje maličkost a následně na má slova naváže Filip Řehořík, který se bude podrobně věnovat Marketplace. Další Windows Phone přednášky už se budou týkat programování, vývoje aplikací/her a chybět nebude ani srovnání, jak se dají stejné aplikace tvořit na Androidu a mobilních Windows (kompletní informace najdete v tomto článku).

-

V sobotu si na akci budete moci osahat nové Windows Phone telefony, těšit se můžete na Nokii Lumia 800, Samsung Omnia W, ZTE Tania, HTC Titan, HTC Radar a řadu dalších. 

Kde a kdy se akce koná?
26. a 27. listopadu 2011, Malostranské náměstí, Praha (Matematicko-fyzikální fakulta Univerzity Karlovy).

Občerstvení
Na rozdíl od minulých ročníků nebude letos zajištěno občerstvení, pouze nealkoholické nápoje. Během akce bude k dispozici pár tipů na restaurace v blízkém okolí, které můžete navštívit.

Anketa
Po skončení akce bude zveřejněna anketa, kde budete moci ohodnotit jednotlivé přednášky a sdělit nám svůj názor. Z hodnocení vylosujeme 3 výherce, kteří dostanou věcné ceny.

Organizátoři
Organizaci této akce zajišťují Jakub Čermák, Michael Grafnetter, Tomáš Herceg, Jaromír Nechanický a Tomáš Slavíček. Dotazy směřujte na Twitter (hashtag akce je #msfest) nebo na e-mail info(zavináč)ms-fest(tečka)cz.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

11 komentářů

 1. Miroslav Havlíček (neregistrovaný)

  Těším se.

 2. Petrroll (neregistrovaný)

  Neplánuje jet někdo z ČB?

 3. janac_marek (neregistrovaný)

  Čože? Bude tam Nokia a ten Samsung? :( Sakraaaaaaaa. To by som chcel vidieť :)

 4. Ladislav (neregistrovaný)

  Kde se dá Omnia W sehnat??? To je to co chci – po čem toužím…!

 5. Dave (neregistrovaný)

  Jestli jsem správně pochopil, člověk se nemusí nikde registrovat aby dostal pozvánku. Stačí jen přijít?

 6. Richie (neregistrovaný)

  prosim Vás, kde jsou ty hands-on laby? Jsem je tam dnes neviděl…

  • Telefony jsme ukazovali pouze v sobotu, v neděli už tam nebyly. A pokud máte na mysli ty vývojářské místnosti, tak ty byly v přízemním patře na levé straně hned u vstupu do budovy :)

  • Richie (neregistrovaný)

   Jiří Hrma: jo, telefony jsem viděl

   Bohužel dnes jsem ale čekal asi 90 min, jestli někdo bude ve vývojářské místnosti, kterou jsem už našel, ale v průběhu toho času byla zamčená…Škoda..

  • Tomáš Slavíček (neregistrovaný)

   Richie (neregistrovaný): Za nedělní hands-on-laby se omlouváme, nakonec jsme je už znovu neotevírali. Lidí už bylo méně, většina byla na přednáškách. O polední pauze jsem to tam ještě kontroloval, ale přišli jen asi čtyři lidé. Příští rok pojmeme hands-on-laby lépe, letos to byl spíše takový experiment (který trochu narážel na malý počet organizátorů). Na fotky se ale můžete podívat tady: [odkaz]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *