Používáte chytré hodinky, nebo fitness náramek? Dejte nám vědět v anketě týdne

daniel korpai apple watch unsplash

Nositelná elektronika je dnes už běžnou součástí každodenního života. Je téměř nemožné jít po ulici a potkat člověka, který nemá na svém zápěstí chytré hodinky, například Apple Watch, či alespoň nějaký fitness náramek, jako je třeba Mi Band od Xiaomi. Nositelná elektronika se za dobu své existence stala nejen cenově dostupnou, ale také velmi rozšířenou a společensky akceptovanou i na místech, kde bychom si to dříve nedokázali ani představit.

daniel korpai watch apple unsplash
Vlastníte chytré hodinky nebo fitness náramek?

Od výstředností na zápěstích technologických nadšenců urazily chytré hodinky a fitness náramky poměrně dlouhou cestu. V rámci nositelné elektroniky ale najdeme celou řadu dalších zařízení, která slouží různým účelům – v poslední době například vzrůstá obliba chytrých prstenů, které monitorují váš spánek, či hybridních hodinek, které umně kombinují chytré funkce s klasickým vzhledem.

Vlastníte chytré hodinky nebo fitness náramek?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Nás ovšem zajímá, jak jste na tom vy, naši čtenáři. Vlastníte chytré hodinky, fitness náramek, nebo oboje? Či snad preferujete jiný typ nositelné elektroniky, jako jsou kupříkladu chytré prsteny? Hlasujte v anketě nebo nám dejte vědět do komentářů.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku