Domů » Bleskovky » Pokrok nezastavíš: takhle bude vypadat první telefon s kamerou pod displejem

Pokrok nezastavíš: takhle bude vypadat první telefon s kamerou pod displejem

Společnost OPPO už několik týdnů láká na představení telefonu s předním fotoaparátem schovaným pod displejem. Úplného odhalení se dočkáme už 26. června v rámci letošního ročníku veletrhu MWC v Šanghaji. Výrobce už nyní zveřejnil patnáctivteřinovou upoutávku, která mimo jiné odhaluje podobu chystaného zařízení. Ta zaujme především masivním poměrem obrazovky k tělu telefonu.

Oppo fotoaparat pod displejem

Upoutávka nejdříve nabízí průřez různými druhy řešení, kterými selfie kamera v chytrých telefonech v posledních letech prošla. Poté se nám naskytne pohled na zařízení s kamerou pod displejem. To je ve videu prezentováno jako jakýsi evoluční vrchol.

S předchozích teaserů například víme, že telefon bude umět v místě fotoaparátu zobrazit kruh, který bude uživatelům připomínat, kde přesně se snímač nachází. Více informací se dozvíme už brzy.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dragereker
Anonym
Dragereker

Na niektorých ilustračných snímkach ktoré sa nachádzajú na iných serveroch to skôr vyzerá, že ten fotoaparát bude cez ten displej presvitať …

asdgersss
Anonym
asdgersss

tak samozřejmě to nebude žádný zázrak v první generaci, ale i přes to bych radši „vybledlé“ pixely než díru. Určitě to bude lepší a lepší. Osobně doufám, že samsung implementuje svoje řešení do Note11 (možná už S11) a do toho bych už šel :)

Martin123
Uživatel
Martin123

Ne, S11 podle nových informací má mít foťák jak selfie tak hlavní jako galaxy A80.

Dealler
Uživatel
Dealler

U řady Galaxy S se nikdy takový řešení jako galaxy A80 neobjeví.

Martin
Anonym
Martin

Chtělo by to nějak sjednotit názvosloví. Z názvu není jasné nic, jak to autor myslí. Až z videa.

Mělo by se rozlišovat – Fotoaparát pod displejem (dole v bradě) nebo pod displejem (v displeji).