Domů » Bleskovky » Podzimní update Windows 10 je konečně dostupný pro všechny

Podzimní update Windows 10 je konečně dostupný pro všechny

Windows 10 October Update byl „dokončen“ na konci září letošního roku, k prvním uživatelům se dostal 2. října. Za pár dní jej ale Microsoft musel stáhnout z oběhu, neboť některým uživatelům mazal důležité soubory. Přestože tato chyba byla záhy opravena, našly se další, které vypuštění updatu na většině konfigurací zdržovaly. Naštěstí tři dny před začátkem astronomické zimy opět Microsoft svůj podzimní update vypouští do světa.

Vyšla podzimní aktualizace Windows 10: jaké přináší novinky? (kompletní přehled)

I nyní to však není automatické, pokud po updatu toužíte, musíte sami zkontrolovat aktualizace ve službě Windows Update, sám se zatím nenabídne. Podle WindowsCentral však stále existuje hrstka uživatelů, kteří si nový update nainstalovat nemohou, a to kvůli problémům s grafickými čipy AMD HD2000 a HD4000, softwarem Trend Micro, VPN klienty F5 a některými ovladači ke grafickým kartám od Intelu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments