Domů » Bleskovky » Podzimní update Windows 10 už vám soubory nesmaže, Microsoft chybu vyřešil

Podzimní update Windows 10 už vám soubory nesmaže, Microsoft chybu vyřešil

Microsoft v minulém týdnu vydal podzimní aktualizaci systému Windows 10, avšak vzápětí ji musel stáhnout kvůli chybě, která odstraňovala uživatelům důležité soubory. Naštěstí byla postižených pouze hrstka (údajně setina procenta), neboť update byl dostupný pouze v rámci manuální instalace, automatický update byl naplánovaný na toto úterý. Microsoft jej pozdržel, ale zřejmě na něj nebudeme dlouho čekat.

Windows 10

Vyšla podzimní aktualizace Windows 10: jaké přináší novinky? (kompletní přehled)

Podle Microsoftu se chyba týkala uživatelů, kteří aktivovali přesměrování známých složek (Plocha, Dokumenty, Obrázky, atd.) na jiné místo. Redmondští již dokázali chybu najít a opravit, náprava byla distribuována jako kumulativní aktualizace; prozatím ji dostali Insideři a také uživatelé, kteří si update stihli před jeho stažením nainstalovat. Nyní bude Microsoft sbírat zpětnou vazbu, na základě které rozhodne o vypuštění aktualizace do služby Windows Update.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
22 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments