Sledujte nás na YouTube

Podobnost čistě náhodná? Huawei Glory 3X nabídne zadní kryt s imitací kůže

Na internet prosákly nové snímky připravovaného phabletu Glory 3X od čínské společnosti Huawei. Zveřejněné fotografie odhalují zadní stranu zařízení, která disponuje texturou imitující pravou kůži. Z toho lze nabýt dojmu, že designéři se při vývoji vzhlédli v modelu Samsung Galaxy Note 3 (recenze), který s tímto rysem přišel jako první. Ačkoliv Huawei díky tomu jistě nezíská zlatou medaili za originalitu, dílenské zpracování se na první pohled jeví velmi zdařile. Za zmínku stojí například pečlivě vyvedené výřezy v okolí fotoaparátu a mřížka hlasitého reproduktoru.

 

Co se týče hardwarové výbavy, tak podle neoficiálních informací se můžeme těšit na přítomnost osmijádrového procesoru MediaTek (MT6592), který doplní 2GB operační paměť. Dominantou čelní strany se pak stane 5,5“ displej s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Další spekulace hovoří o interním úložišti s kapacitou 16 GB a třináctimegapixelovém fotoaparátu.

 

Milovníky selfie fotografií pak jistě potěší čelní kamerka s rozlišením pět megapixelů. S oficiálním představením se počítá v horizontu několika měsíců, přičemž doporučená maloobchodní cena má na domácím trhu činit 272 USD (5 500 Kč bez daně).

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Jeden komentář

  1. killafornia (neregistrovaný)

    huhej nesmí být pozadu :D 5500 bez dph v USA, to znamena prinejmensím nějakejch 7,5-8tis u nás. Neni pak lepší rovnou NOTE 3 neo, NOTE 2, LG G2 ? (a nebude tam žádný MTK a logo huahej :-) )

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *