Domů » Bleskovky » Podmořské město Coral City pro Android od českých Lonely Sock

Podmořské město Coral City pro Android od českých Lonely Sock

Český vývojářský tým Lonely Sock, který se skládá z devíti veteránů herního průmyslu z Disney Mobile a Elecronic Arts, vydává dnes svůj první herní titul pro chytré mobilní telefony a tablety s operačním systémem Android – Coral City (Korálové město). Novinka ponoří hráče do hlubokých oceánských vod, kde objevují a tvoří nový svět.

  

Coral City je simulací stavění města na dně oceánu. Je vytvořena tak, že si získá srdce hráčů všech věkových skupin, kteří mají rádi strategické hry a chtějí mít hru stále v kapse. Coral City nabízí inovativní způsob hraní a bude neustále vylepšována a doplňována o nové funkce. Uživatelé rychle zjistí, že aplikace nabízí velmi originální a roztomilý směr, který se liší od většiny titulů na platformě Android.

Vydali jsme se cestou vývoje zcela nového – jedinečného, zábavného a návykového titulu pro volný čas. Rozhodli jsme se pro konstrukci hry, kterou mohou hrát i naprostí začátečníci, zkrátka model „nainstaluj a hraj“. Během hraní teprve uživatel přirozeně poznává všechny pokročilé funkce a mechanizmy,“ říká Juraj Chrappa, generální ředitel společnosti Lonely Sock. „Náš tým zkušených vývojářů vytvořil, rozpohyboval a přivedl k životu vlastní podmořský svět Coral City„.

Mezi hlavní vlastnosti nové české hry patří

  • Jednoduchý začátek  – vytvoření vlastního města a zahájení jeho výstavby
  • česká a anglická jazyková mutace, v budoucnu další
  • Snadný intuitivní vstup do hry pro a postupné poznávání pokročilých funkcí
  • Plně funkční hra je zdarma na Google Play (Android Market), urychlit a vylepšit některé funkce lze snadným drobným nákupem
  • Pro hraní bez přístupu k internetu je k dispozici „offline mód“
  • Pokročilá grafika a animace s plnou funkčností na většině běžných zařízení 

Požadavky na hardware

  • operační systém Android 2.2+
  • Rozlišení displeje minimálně 480 x 800 px

Hru Coral City můžete zdarma stahovat na Google Play.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *