Domů » Bleskovky » Podívejte se na graf, který ukazuje přesun uživatelů na chytré telefony za poslední roky

Podívejte se na graf, který ukazuje přesun uživatelů na chytré telefony za poslední roky

Většina z lidí, kteří sledující technologický sektor tuší, že se užívání internetu stále více přesouvá na mobilní zařízení, a tento trend je celosvětový. Nyní si celý průběh můžete prohlédnout na přehledné vizualizaci. Porovnání užívání počítačů proti mobilním telefonům přináší zajímavý graf, který ukazuje růst chytrých telefonů v poslední třech letech. V případě potřeby si můžete tabulku otevřít a nechat si zobrazit údaje pro vybrané státy. 

Tabulka není optimalizovaná pro mobilní zařízení, ale na její menší variantu se můžete podívat zde. Data pocházejí od německého TNS, které je bráno jako důvěryhodný zdroj informací, přesto se mohou nacházet drobné nesrovnalosti. Každopádně demonstruje jeden z nejdůležitějších technologických trendů tohoto desetiletí.

David Podzimek

2 komentářů

  1. Velice přehledný graf :-)

    • Velda (neregistrovaný)

      Nejlepší je ta animace, vypadá to jako pohyb mikroorganismů pod mikroskopem. :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).