Sledujte nás na YouTube

Podívejte se na graf, který ukazuje přesun uživatelů na chytré telefony za poslední roky

Většina z lidí, kteří sledující technologický sektor tuší, že se užívání internetu stále více přesouvá na mobilní zařízení, a tento trend je celosvětový. Nyní si celý průběh můžete prohlédnout na přehledné vizualizaci. Porovnání užívání počítačů proti mobilním telefonům přináší zajímavý graf, který ukazuje růst chytrých telefonů v poslední třech letech. V případě potřeby si můžete tabulku otevřít a nechat si zobrazit údaje pro vybrané státy. 

Tabulka není optimalizovaná pro mobilní zařízení, ale na její menší variantu se můžete podívat zde. Data pocházejí od německého TNS, které je bráno jako důvěryhodný zdroj informací, přesto se mohou nacházet drobné nesrovnalosti. Každopádně demonstruje jeden z nejdůležitějších technologických trendů tohoto desetiletí.

David Podzimek

2 komentáře

  1. martasbas (neregistrovaný)

    Velice přehledný graf :-)

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *