Domů » Bleskovky » Pod stromeček to nestihne: Cybertruck na dálkové ovládání hlásí půlroční zpoždění

Pod stromeček to nestihne: Cybertruck na dálkové ovládání hlásí půlroční zpoždění

Cybertruck na dálkové ovládání od Mattela se měl začít prodávat ještě do konce roku. Nakonec půjde do prodeje až v květnu 2021. Drží si tak firemní návyky Tesly, která má se zpožděním svých modelů bohaté zkušenosti.

Cybertruck Large 476 0

Opravdový Cybertruck má jít do prodeje v druhé půlce roku 2021 a zatím odložen nebyl. Jeho modeloví bratři ale zpoždění vstupu na trh v minulosti zažili. Model X měl při začátku prodeje zpoždění zhruba rok. Průtahy ve výrobě se nevyhnuly ani Modelu 3 nebo slibované nové verzi Roadsteru.

tesla cybertruck hot wheels rc car 2

Hot Wheels Cybertruck na dálkové ovládání půjde do prodeje ve dvou velikostech. Menší bude v poměru 1:64 s cenou 20 USD (cca 430 Kč bez DPH). Větší varianta pak bude v poměru 1:10 s cenou 400 USD (cca 8500 Kč bez DPH). Oba modely se prodaly velmi rychle v rámci předprodeje.

Adam Bělunek

Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).