Domů » Bleskovky » Poco X3 Pro se odhaluje na uniklém snímku. Podoba ale nijak nepřekvapí

Poco X3 Pro se odhaluje na uniklém snímku. Podoba ale nijak nepřekvapí

Poco, dceřiná společnosti čínského Xiaomi, nevypouští takovou záplavu chytrých telefonů, jako stájový kolega Redmi. Zatímco zpočátku byl název Poco vyhrazen pro dostupné telefony se specifikacemi vlajkových lodí, aktuálně Poco zabředává čím dál tím více do vod střední třídy, jako je tomu v případě Poco M3. Výjimkou by měl být Poco X3 Pro, který se ukázal na novém renderu.

POCO X3 001

Vzhledem bohužel příliš neohromí, neboť designově vychází z Poco X3. Shodné jsou barevné varianty, texturovaný plastový pruh uprostřed, výrazný nápis Poco a také kruhový fotoaparát. Na přední straně se rovněž nachází výřez pro přední fotoaparát. Na první pohled není patrná žádná výrazná změna, nicméně to důležité se bude odehrávat pod kapotou.

Nepřehlédněte – Recenze Poco X3: poctivě namíchaný koktejl od Xiaomi, který nestojí majlant

Tam se má nacházet Snapdragon 860, 6/8 GB RAM, 128/256 GB vnitřní paměti, 5 000mAh baterie s 33W rychlým nabíjením či 48Mpx hlavní fotoaparát. Displej má mít 120 Hz a Full HD+ rozlišení. Cena by měla startovat na 269 euro (cca 7 000 korun) za menší paměťovou variantu, popřípadě si Poco řekne o 319 euro (cca 8 400 korun) za tu vyšší. Odhalení se máme dočkat už 30. března.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. Hlavně ať má slot na paměťové karty a audio jack. Fotit jistě bude za své peníze skvěle, takže by to mohl můj příští telefon. I když jsem se svým F1 spokojen, doba přeci jen pokročila a chtělo by to novou hračku. :-) No uvidíme, čím nás Xiaomi překvapí.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).