Poco F4 GT chce být herní hit. Premiéra už tento měsíc

Poco F3 GT 1

Značka Poco, která spadá pod Xiaomi, se svými smartphony zaměřuje především na mladší zákazníky, kteří touží po vysokém výkonu za co nejdostupnější cenu. Výjimkou by neměl být ani Poco F4 GT, který má údajně nabídnout výbavu podobnou Redmi K50 Gaming, ovšem pro globální trh. Na co se můžeme těšit?

Ve své výbavě by Poco F4 GT mělo mít 6,67″ OLED panel s rozlišením Full HD+ a 120Hz obnovovací frekvencí, osmijádrový čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 s duální výparníkovou komorou, 4700mAh baterii s podporou 120W rychlého nabíjení, mechanické triggery na pravé hraně usnadňující hraní her či trojici fotoaparátů na zadní straně, přesněji 64Mpx hlavní, 8 Mpx širokoúhlý a 2Mpx makro.

Poco F4 GT invite
Pozvánka na představení Poco F4 GT

K oficiálnímu představení dojde 26. dubna ve 14 hodin středoevropského času. O ceně a případné dostupnosti prozatím nemáme informace, každopádně doufáme, že se tentokrát telefon podívá také do Evropy. Jeho předchůdce Poco F3 GT byl dostupný pouze na indickém trhu za cenu začínající na 26 999 INR (asi 7 900 korun bez DPH).

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku