Domů » Články » Pocket Heroes – již brzy i na vašem PocketPC

Pocket Heroes – již brzy i na vašem PocketPC

PocketHeroesJiž několik měsíců je ve vývoji Pocket Heroes, který bude téměř věrným klonem PC verze HoMaMa. Autor titulu informoval, že bychom se měli hratelné verze dočkat již tento měsíc. Prozatím jsou k dispozici první screenshoty a také Game-engine demo, ve kterém můžete vidět, jak bude Pocket Heroes vypadat a jak se bude hrát. Určitě vás potěší, že tato hra bude po svém dokončení distribuována jako freeware.

Game engine si můžete stáhnout v naší download sekci, zip archív stačí rozbalit a poté překopírovat do vašeho PocketPC a spustit exe souborem. Nezapomeňte se také podívat na další screenshoty ze hry.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).