Sledujte nás na YouTube

Pocket Heroes – již brzy i na vašem PocketPC

PocketHeroesJiž několik měsíců je ve vývoji Pocket Heroes, který bude téměř věrným klonem PC verze HoMaMa. Autor titulu informoval, že bychom se měli hratelné verze dočkat již tento měsíc. Prozatím jsou k dispozici první screenshoty a také Game-engine demo, ve kterém můžete vidět, jak bude Pocket Heroes vypadat a jak se bude hrát. Určitě vás potěší, že tato hra bude po svém dokončení distribuována jako freeware.

Game engine si můžete stáhnout v naší download sekci, zip archív stačí rozbalit a poté překopírovat do vašeho PocketPC a spustit exe souborem. Nezapomeňte se také podívat na další screenshoty ze hry.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *