Sledujte nás na YouTube

pocket BlueChat – chatujte přes Bluetooth

pocketBlueChatPokud se občas nudíte při konferencích a nebo třeba ve škole, můžete na svém PocketPC uplatnit skvělou freeware aplikaci pocket BlueChat. Díky tomuto programu můžete chatovat s ostatními lidmi, kteří jsou také vybaveni PPC zařízením a samozřejmě mají nahranou tuto aplikaci. Pak už jen stačí aktivovat Bluetooth a můžete vesele chatovat.

Aplikace je kompatibilní s OS Windows Mobile pro PPC 2002 a vyšší, další informace naleznete na webu výrobce, stáhnout si ji můžete v sekci Download.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *