PlayStation láká na výživnou herní přehlídku. Slibuje oznámení nejen pro PS VR2

PlayStation 5

Tradičního letního kolotoče videoherních prezentací se zúčastní také Sony. Výrobce konzole PlayStation totiž oznámil, že ve čtvrtek 2. června přesně o půlnoci našeho času odvysílá novou epizodu svého video občasníku State of Play. Přibližně půlhodinový přenos nabídne vzrušující oznámení od studií třetích stran a první ucelenější pohled na tituly určené pro PlayStation VR2.

Na sociálních sítích a diskuzních fórech už se čile spekuluje o obsahu prezentace. Novinář Jeff Grubb naznačil přítomnost prvních záběrů z nedávno oznámené bojovky Street Fighter 6 a mezi fanoušky se hojně skloňuje například ukázka Final Fantasy XVI. Na stejný den připadá také podrobnější představení Call of Duty: Modern Warfare II, které by se na akci mohlo ukázat s ohledem na stále platné partnerství mezi Sony a Activisionem. Jak to celé nakonec dopadne, to se však nedozvíme dříve než ve čtvrtek.

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku