Pixel Watch: takto má vypadat odpověď Googlu na Apple Watch (oživeno)

google pixel watch

Aktualizováno: Server AndroidCentral.com od jednoho ze svých čtenářů získal vůbec první fotografie těla hodinek Google Pixel Watch. V tuto chvíli není jisté, zda jde o finální produkt, nebo testovací prototyp, nicméně podoba hodinek se nápadně shoduje s tou, kterou před několika dny zveřejnil Evan Blass.

Původní text článku z 21. dubna

Kdybychom měli sečíst všechny různé spekulace na téma chytrých hodinek Pixel Watch od Googlu, pravděpodobně bychom se nedopočítali. Informací o mýtickém produktu navrženém v Mountain View se objevilo již nespočet, ovšem v poslední době dává jejich nárůst tušit, že se v tomto ohledu skutečně něco děje. Poslední vydatná zpráva se váže ke konci loňska a předpovídala příchod hodinek už v letošním roce.

Nyní se svou trochou do mlýna přispěl známý leaker Evan Blass, který pro portál 91Mobiles zveřejnil údajný render hodinek Pixel Watch. Ty na něm disponují kulatým pouzdrem, stříbrnou korunkou a podle ikonky uprostřed také tajemným propojením s Fitbitem, který spadá pod Google. Na obrázku ovšem podivuhodně chybí nožky pro uchycení řemínku.

Google Pixel Watch Render Blass
Render Google Pixel Watch od Evana Blasse

Render od Blasse jde ruku v ruce s předchozími informacemi, které naznačovaly bezrámečkový či spíše bezlunetový design. Více informací očekáváme na vývojářské konferenci Google I/O, která je naplánovaná na 11.–12. května.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku