Domů » Bleskovky » Pixel 4 nabídne větší displej. XL verze si své rozměry zachová

Pixel 4 nabídne větší displej. XL verze si své rozměry zachová

Google sice nedávno potvrdil čtvercové rozložení zadního fotoaparátu u nadcházejícího Pixelu 4, tím však úniky a spekulace nezastavil. Důvěryhodný insider OnLeaks totiž poodhalil rozměry očekávané vlajkové lodi.

Google Pixel 4 1
Google Pixel 4

Základní Pixel 4 by měl podle dostupných informací nabídnout displej o rozměrech mezi 5,6 až 5,8 palců, což by v porovnání s předchozí 5,5palcovou generací znamenalo minimálně drobný nárůst. Větší displej v tomto případě patrně souvisí delším tělem telefonu, šířka by totiž měla zůstat stejná jako u předchůdce. Vyjádřeno čísly – očekáváme rozměry 147 x 68,9 x 8,2 mm.

Pixel 4 XL rozměry displeje nezmění

Větší Pixel 4 XL nabídne displej o velikosti 6,2 až 6,4 palců. Pravděpodobně tak dostaneme takřka identickou obrazovku jako v případě loňského modelu. Rozměry by se měly být následující: 160.4 x 75.2 x 8.2 milimetrů.


Celkově by měla být čtvrtá generace Pixelů o několik milimetrů tlustší než aktuální modelová řada (8,2 vs. 7,9 mm). V redakci tajně doufáme, že by to mohlo projevit na vyšší kapacitě baterie.


Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
_qam_
Uživatel
_qam_

To vypadá jako nejrozumněji vypadající telefon roku 2019. U mě určitě kandidát na koupi, doufám je v zlepšení PPI displeje na tom menším modelu, full HD je na pentile málo.