Domů » Bleskovky » Google zcela netradičně odhalil Pixel 4 už nyní

Google zcela netradičně odhalil Pixel 4 už nyní

Jestli Google skutečně něco neumí, tak udržet pod pokličkou své hardwarové produkty, zejména smartphony. Vzhled a funkce Pixelů 3, 3a a jejich XL variant byly známy již dlouhou dobu před jejich premiérou a nyní se historie opakuje v souvislosti s připravovanými Pixely 4 a 4 XL. V posledních dnech se o nich objevily nové informace a neoficiální rendery, v Google se proto netradičně rozhodli s úniky nebojovat, ale přidat se k nim.

pixel 4
Google Pixel 4 na oficiálním renderu

Počkejte si na to, co náš nový fotoaparát umí

Na oficiální Twitter Made by Google byl vyslán render zadní strany jednoho z chystaných Pixelů s popiskem: „Vypadá to, že je tu nějaký zájem, tak tady to máte! Počkejte, až uvidíte, co to umí.“ Google potvrzuje čtvercový design fotomodulu a láká na jeho schopnosti.

Oproti konkurenci Google vsadí pouze na dvoučočkové řešení, titěrný kruhový prvek v horní části by mohl ještě naznačovat přítomnost ToF kamery. Součástí fotomodulu je ještě LED blesk a otvor pravděpodobně patřící mikrofonu. Fotoaparáty šly Google vždy dobře, takže není důvod se netěšit.

Nové Pixely ovládneme bezdotykovými gesty

Mezi další nové spekulované funkce patří schopnost ovládat telefon bezdotykovými gesty, pod označením Projekt Soli ji v poslední verzi Androidu Q objevila komunita XDA-Developers fóra. Google předváděl Soli na minulých ročnících vývojářské konferenci I/O, kde ji demonstroval na hodinkách a domácím rádiu, nyní se zdá, že se stane i součástí telefonů Google Pixel. Doufáme, že se Google podaří tuto funkci zvládnout lépe než LG v modelu G8 ThinQ.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
21 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments