Domů » Bleskovky » Tohle je první fotografie smartphonu Google Pixel 4

Tohle je první fotografie smartphonu Google Pixel 4

Informace o novém smartphonu od Googlu se na nás v posledních dnech valí jako lavina. Nejprve přišla spekulace o „jablečném“ rozložení kamer. Jen o něco později čtvercový modul fotoaparátu potvrdil samotný Google, když na svém Twitteru zveřejnil obrázek připravovaného zařízení.

Uplynuly pouhé dva dny a na světě je i reálný snímek přístroje, jehož představení očekáváme na podzim. Fotku se povedlo pořídit jednomu ze čtenářů webu 9To5Google při jízdně MHD v Londýně. Telefon je bohužel v (zřejmě) textilním pouzdře, takže toho z něj moc nevidíme. Domýšlet si lze snad jen výřez pro mikrofon v horním rámečku.

pixel 4 in the wild leak 2
Smartphone je bohužel v jakémsi krytu. Vypadá však, že je textilní, což by odpovídalo dosavadnímu stylu příslušenství Googlu. (Zdroj: 9To5Google)

Autor snímku prý však měl i možnost rychle nahlédnout na čelní stranu přístroje a potvrzuje, že nemá výřez. Místo toho se prý dočkáme relativně tlustého rámečku, v němž je umístěna i dvojice selfie kamer.

Ačkoliv snímek vypadá poměrně přesvědčivě a odpovídá nákresu zveřejněnému Googlem, stále bychom úplně nevylučovali možnost, že Pixel 4 může vypadat jinak. Mluví se totiž o tom, že Google má tři nezávislé designové týmy, z nichž vybere ten nejlepší. Je tak možné, že nedávný tweet pouze chytře nasměroval pozornost k jednomu z prototypů.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
avatar
600
  Sledování diskuze  
Upozornit na