Domů » Bleskovky » Pixel 2: takhle fotí aktuální jednička z DxOMark

Pixel 2: takhle fotí aktuální jednička z DxOMark

V posledních několika týdnech se zařízení na prvních příčkách, coby nejlepší fotomobily, dost měnila. Aktuálním králem mobilní fotografie je v současné době Pixel 2/2 XL od Googlu. I když zatím nemáme k dispozici kus na otestování, na internet nedávno unikly první ukázkové fotografie pořízené právě novými vlajkovými loděmi Googlu. Jak je z fotografií zcela očividné, máme se rozhodně na co těšit.

Fotografie jsou v surové podobě, nejsou tedy nijak dále upravovány. Chyby byste na výsledných fotografiích hledali jen velice těžko, ve všech situacích si nové Pixely vedly na výbornou. Konkurence se tedy v blízké době zřejmě hodně „zapotí“.

Pixel 2 a 2 XL oficiálně: takto mají podle Google vypadat vlajkové smartphony

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

13 komentářů

 1. Nádhera. A OIS konečně k tomu. FOTO a VIDEO perfektní, uvidíme co AUDIO-mic. Hodně zajímavý stroj.

  • Ne, HAAC tam opět nebude. Jako u jiného tisíce přístrojů, kde ses ptal.

  • OMG: HAAC je od Nokie. To je úplně jendno, jestli se to bude jmenovat nějak jmenovat a výrobce se tím bude ohánět a nebo to prostě bude dobře nahrávat i v hlasitějších prostředích široké spektrum frekvencí….takže klidně by Pixel 2 mohl mít lepší mikrofony a nemusel o nich mluvit. Třeba takový LG V30 něco možná má.

  • Vždy jsem psal HAAC a nebo něco podobného s těmito vlastnostmi…..a dneska jsem ani nepsal a už to zase rozjíždíš….ty tvoje kecy.

  • xzeit 11.10.2017 v 15:07:… …upřímně myslím že máte velká ramena a i kdyby se to objevilo tak to stejně nekoupíte. Pravděpodobně protože na to nebudete mít. Po teoretické stránce milionář a po praktické lowend Nokie na splátky.

   To je můj názor. Protože jinak mě nenapadá důvod\význam toho co píšete.

  • Martin P. (neregistrovaný): co to je za příspěvek proboha? :-) velká ramena jak jako? :-) nespíš asi nemáš šajnu o co jde, jinak fakt nevím důvod tvého příspěvku… nebudu mít na co? :-)

 2. Uvidíme jestli bude k dispozici RAW z toho přístroje. JPG s upraveným exifem tu bylo už moc.

  Další věc je při ceně Pixelu možná jiný smartphon s čistým androidem + základní zrcadlovka vyjde levněji….

  • Základní zrcadlovka nikdy neudělá takovéhle fotky

  • Proč si někdo myslí, že každý chce s sebou tahat všude zrcadlovku? Někdo má prostě u mobilu prioritu fotoaparát a chce mít mobil z kterého lezou co nejlepší snímky, teda kromě toho že chce mít fotoaparát pořád u sebe. Nový fotoaparát v pixelu 2 fotí kvalitní snímky a má rychlé ostření. Je to špička.

 3. DxOMark- výsledky čistě z fotoaparátu – Samsung galaxy note8 = 100 bodů,
  Google Pixel 2=99 bodů
  V souhrnu fotoaparat÷video je výrobek od Google suverénně nejlepší.
  Po měsíční zkušenosti s note8 je zoom a to í digitalni na velmi vysoké úrovni a je zcela použitelný, vyzkoušení za chůze a při větru na silné se se pohybujících porostech, jedoucích automobilech a také statickych objektech. Světelné podmínky nebyly nejlepší a přesto mne výsledek příjemně překvapil.

 4. Obrázky se spíše kreslí, takže tím je to jasné. ;)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).