Domů » Bleskovky » Phonly: Nejlepší Feedly čtečka pro Windows Phone

Phonly: Nejlepší Feedly čtečka pro Windows Phone

Před nedávnem autor aplikace Phonly pro Windows Phone spustil uzavřený beta test, který byl omezen na 1 000 uživatelů. Po několika týdnech intenzivního vývoje se na Windows Phone Store objevila finální verze aplikace, kterou si již mohou zdarma stáhnout všichni uživatelé.

Phonly je v současné době jednou z nejlepších čteček zpráv ze služby Feedly (náhrada za zrušený Google Reader). Pro Android a iOS nabízí Feedly oficiální aplikaci, pro Windows Phone však nikoliv. Phonly je tak ideální alternativou, navíc zabalenou do slušivého kabátku. Další zajímavou alternativou může být nástroj NexGen Reader, který před nedávnem také přidal podporu pro Feedly.

Tip: Používáte Feedly nebo jinou RSS čtečku? Přidejte si SmartManii do odběrů

Aplikace umí připnout kategorie zpráv na hlavní obrazovku (Live Tile), nechybí mu ani podpora pro zobrazování novinek na uzamčené obrazovce a rozumí si také s InstaPaperem a službou Pocket. Současná verze nabízí pouze světlé téma, ale brzy se na WP Store objeví další verze 1.1, která nabídne i tmavý grafický kabátek.

-

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

 1. Tiger (neregistrovaný)

  Písať že je najlepšia je len subjektívny pocit pisateľa. Ja používam Nextgen Reader a pre mňa je prehľadnejší a rýchlejší. Je to ale zase len môj subjektívny pocit a nepíšem ho ako obecnú pravdu.

  • flek (neregistrovaný)

   Chtít objektivu po současných „redaktorech“ jakéhokoli internetového periodika je čistá utopie.

  • flek (neregistrovaný)

   V předchozím komentáři mi vypadlo slůvko „českých“. A samozřejmě existují výjimky.

  • famakate (neregistrovaný)

   Nextgen je platena aplikacia

  • Nie som si sice na 100% isty, ale na WP7 som NextGen Reader pouzival ako plne fukcny trial odkedy aplikacia vysla. Na WIN8 som to par mesiacov tiez pouzival ako trial bez obmedzeni a nakoniec zakupil. Na WP8 som to zakupil pri prvej instalacii.

   Takze predpokladam, ze staci nainstalovat „trial“, ktory by mal byt casovo aj funkcne neobmedzeny.

  • Tiger (neregistrovaný)

   Ale to Phonly taktiež. Odstránenie reklám (ktoré na svojom telefóne nechcem ani vidieť) stojí 41,99Kč, ak si to dobre pamätám.

 2. Ja jsem v tom beta testu byl a i soucasna verze (1.0) na Nextgen nema ani nahodou.

  Neni tam cachovani, nejde otevrit apku do kategorii, pokud v kategorii neni zadny clanek neumi prejit zpet, read all je az po kliku na …, chybi tam dodelat jine pohledy na clanky (headers only apod), atd. atd. atd.

  Kdepak, Nextgen je jinde. Apropo, nextgen ma nekonecny trial, takze je, pokud nechcete podporit autora, take free.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).