Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Philips letos na trh uvede chytré televize se systémem Android

Philips letos na trh uvede chytré televize se systémem Android

Společnost Philips plánuje tento rok uvést na trh své první televizory s operačním systémem Android. Platforma Googlu podle slov výrobce obohatí zážitky se Smart TV a dodá televizorům Philips větší plynulost, rychlost a herní výkon. První televizory Philips s Androidem budou dostupné nejprve v Evropě a v Rusku, a to ve druhém čtvrtletí roku 2014, přesný termín dostupnosti v České republice zatím neznáme.

Televizory vybavené Androidem rozšíří základní nabídku aplikací na portálu Philips Smart TV, kromě toho bude další aplikace a hry možné instalovat přímo z obchodu Google Play,v základu nebude chybět ani podpora funkcí video on demand, catch-up TV, Electronic Program Guide EPG nebo hudebního streamování.

Plynulý běh systému má zajistit čtyřjádrový procesor a výrobce slibuje, že si na televizi zahrajete i nové 3D hry. Do roku 2015 by údajně většina Smart televizorů od Philipsu měla pracovat právě na platformě Android.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentáře

 1. thegrid (neregistrovaný)

  To by bylo good. Ted jsem si koupil od nich 107cm TV (42PFL6007K) a nejenom že má strašně nevyladěný firmware plný chyb, ale systém je i pěkně pomalý, takže seká i menu. No hrůza na tak drahou TV. Navíc TV má skype, ale jde zapnout jen s kamerou od Philipsu za 1800kč!, takže Android by vyřešil spousty neduh.

  • kukolar (neregistrovaný)

   dobrý žart

   philips už nie je philips

   a veta ,že sa niečo seká a pomože tomu android :D

   to je najlepšia sranda

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel