Domů » Bleskovky » Pantech Vega Racer 2: Keramické tělo, HD displej a LTE

Pantech Vega Racer 2: Keramické tělo, HD displej a LTE

Pantech představil nový supersmartphone Vega Racer 2, který se může chlubit slušnou hardwarovou výbavou. Hnacím motorem se stane čipová sada Snapdragon S4 od Qualcommu s dvoujádrovým procesorem, o zobrazování se postará velký HD displej s úhlopříčkou 4,8 palce a chybět nebude ani podpora LTE sítí; to nás nás ale zatím příliš vzrušovat nemusí. Dalším lákadlem je keramické tělo, se kterým Pantech vyfoukl prvenství Samsungu. Spekuluje se totiž, že chystaný Galaxy S III by měl také nabídnout keramický kryt.

Další vadou na kráse je fakt, že Vega Race 2 je určený pro korejský trh a zatím nepřišlo žádné upřesnění ohledně toho, zda se s prodejem bude počítat také v Evropě a USA. Nové dítko Pantechu tak zřejmě můžeme zařadit po bok dalších supersmartphonů, o kterých si vzhledem k dostupnosti můžeme nechat jen zdát.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments