Pantech Element: Další tablet s voděodolnou konstrukcí

Jihokorejský výrobce Pantech představil na veletrhu CES zbrusu nový tablet, který nese označení Pantech Element. Ten bude lákat na 8“ displej, dvoujádrový procesor s taktem 1,5 GHz a 5mpx snímač s možností pořizování videa ve fullHD rozlišení (1080p). Velikost interního úložiště činí 16 GB, které lze dále rozšířit za pomoci paměťových mikroSD karet (až 32 GB). Zařízení využívá operační systém Android od Google ve verzi 3.2 Honeycomb. Nicméně dle slov výrobce se tablet dočká i updatu na aktuální verzi Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich.

-

Aby Pantech Element nesplynul s ostatními tablety, vybavil ho výrobce voděodolným tělem. Uživatelé se tedy nemusejí obávat, že v případě kontaktu zařízení s tekutinou dojde k jeho poškození. Pokud si už nyní děláte na tento tablet zálusk, musíme vás bohužel zklamat, jelikož se s nejvyšší pravděpodobností na evropský trh nedostane. Pantech Element bude k dostání u amerického operátora AT&T za nedotovanou cenu 450 USD (zhruba 9 100 Kč).

Zdroj: Androidcentral

Autor článku Richard Streit
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Kapitoly článku