Sledujte nás na YouTube

Pantech Element: Další tablet s voděodolnou konstrukcí

Jihokorejský výrobce Pantech představil na veletrhu CES zbrusu nový tablet, který nese označení Pantech Element. Ten bude lákat na 8“ displej, dvoujádrový procesor s taktem 1,5 GHz a 5mpx snímač s možností pořizování videa ve fullHD rozlišení (1080p). Velikost interního úložiště činí 16 GB, které lze dále rozšířit za pomoci paměťových mikroSD karet (až 32 GB). Zařízení využívá operační systém Android od Google ve verzi 3.2 Honeycomb. Nicméně dle slov výrobce se tablet dočká i updatu na aktuální verzi Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich.

-

Aby Pantech Element nesplynul s ostatními tablety, vybavil ho výrobce voděodolným tělem. Uživatelé se tedy nemusejí obávat, že v případě kontaktu zařízení s tekutinou dojde k jeho poškození. Pokud si už nyní děláte na tento tablet zálusk, musíme vás bohužel zklamat, jelikož se s nejvyšší pravděpodobností na evropský trh nedostane. Pantech Element bude k dostání u amerického operátora AT&T za nedotovanou cenu 450 USD (zhruba 9 100 Kč).

Zdroj: Androidcentral

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

2 komentáře

  1. Nallim (neregistrovaný)

    Video takový nic neříkající. Namočený ho nenechal ani půl minuty, jako kdyby se sám bál, že se tabletu něco stane, poté ani neukáže jestli tablet reaguje… hodně ukvapený.

  2. elot (neregistrovaný)

    Já bych tak chtěl nějaký tablet který mužu vzít do vany

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *