Sledujte nás na YouTube

Panasonic Toughbook CF-P2: odolný PPC komunikátor

panas_ppcZ amerického úřadu FCC uniklo několik informací ohledně připravovaného komunikátoru Panasonic Toughbook CF-P2. U nás se s ním pravděpodobně nesetkáme, jelikož si s ním zavoláte pouze v amerických sítích 850/1900 MHz. Operačním systémem bude starší Pocket PC verze Windows Mobile 2003SE, což je jistě v dnešní době zklamání.

Z výbavy jmenujme přítomnost Wi-Fi, bluetooth nebo SD slot. Zajímavostí je přítomnost světelného senzoru nastavující automaticky podsvětlení displeje dle množství okolního světla. Pod dotykovým displejem navíc nabízí plnohodnotnou numerickou klávesnici, díky čemuž se rozhodně nebude jednat o žádného drobečka. Právě naopak, jde spíše o pracovní nástroj určený svým odolnějším zpracováním do drsnějších podmínek-zvýšená odolnost vůči nárazům, vlhkosti a zvýšeným teplotám jsou toho důkazem.

Zdroj: Phone Scoop

Aleš Lalík

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *