Domů » Články » Panasonic Toughbook CF-P2: odolný PPC komunikátor

Panasonic Toughbook CF-P2: odolný PPC komunikátor

panas_ppcZ amerického úřadu FCC uniklo několik informací ohledně připravovaného komunikátoru Panasonic Toughbook CF-P2. U nás se s ním pravděpodobně nesetkáme, jelikož si s ním zavoláte pouze v amerických sítích 850/1900 MHz. Operačním systémem bude starší Pocket PC verze Windows Mobile 2003SE, což je jistě v dnešní době zklamání.

Z výbavy jmenujme přítomnost Wi-Fi, bluetooth nebo SD slot. Zajímavostí je přítomnost světelného senzoru nastavující automaticky podsvětlení displeje dle množství okolního světla. Pod dotykovým displejem navíc nabízí plnohodnotnou numerickou klávesnici, díky čemuž se rozhodně nebude jednat o žádného drobečka. Právě naopak, jde spíše o pracovní nástroj určený svým odolnějším zpracováním do drsnějších podmínek-zvýšená odolnost vůči nárazům, vlhkosti a zvýšeným teplotám jsou toho důkazem.

Zdroj: Phone Scoop

Aleš Lalík

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).