Domů » Články » Paměťová karta s displejem: A-Data infoSD

Paměťová karta s displejem: A-Data infoSD

-Společnost A-Data představila nový typ paměťových karet, které se označují jako infoSD. Rozměrově jsou zcela totožné z klasickými SD kartami, odlišuje je pouze vlastní informační displej na zadní straně, který dokáže zobrazovat dostupné volné místo.

Displej na infoSD kartě je bistabilní, což znamená, že pro zobrazování údajů není vyžadováno napájení a údaj se tak aktualizuje pouze při zasunutí karty do nějakého zařízení schopného kartu napájet (PDA, čtečka, fotoaparát). Výrobce ve své tiskové zprávě prezentoval 2GB variantu této karty, a nám nyní nezbývá, než se těšit, až se tato novinka objeví na trhu.

-

Zdroj: Gadgets.cz

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. tak hosi nevim jaky to ma prakticky vyznam. kdyz uz tam chci neco kopirovat a vedet kolik se mi toho tam vleze tak to stejne musim pripojit k nejakemu zarizeni.
    zbytecnost. vic jak stovku navic za to nedam.
    ps.: vystup na sluchatka by byl uzitecnejsi

  2. Cena bude urcite hrat velikou roli, ale pokud kvuli tomu nebude nikterak premrstena, pak si takovou kartu rad koupim, protoze se mi ten napad docela zamlouva… uvidime, az se objevi na trhu

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).