Domů » Články » Palm s Windows Mobile: neuvěřitelné se stalo skutečností

Palm s Windows Mobile: neuvěřitelné se stalo skutečností

palm 700w1Ač se to může zdát jako vtip, redaktoři serveru engadget měli tu čest osahat si téměř finální verzi nového komunikátoru Palm Treo 700w. O tomto přístroji, původně nazývaném Treo 670, se spekulovalo již dříve jakožto o prvním Palmu s Windows Mobile, ale teď si můžeme být opravdu jisti o jeho systému.

Treo 700w bohužel neměli k dispozici na tak dlouho, aby ho mohli podrobit pořádné recenzi. Spokojit se tak musíme pouze s několika fotkami a krátkou specifikací: systémem bude Windows Mobile 5, megapixelový fotoaparát, 64 MB paměti, Bluetooth a obejít se musíme bez Wi-Fi. Jasné není rozlišení čtvercového displeje, buď 240×240 nebo 480×480. Rozšiřujícím slotem bude SD.

V porovnání s předchůdcem Treo 650 neprodělala novinka žádné razantní designové změny. Ty ale bohatě vynahradí změna operačního systému na Windows Mobile. Kam jen ten svět spěje…

Zdroj: engadget

 

 

 

 

 

 

p700w2 p700w3 p700w4 

p700w5 p700w6 p700w7 

Klikněte na obrázek pro zvětšení

Aleš Lalík

Diskuze k článku

  1. aby ne vždyť to vyrábí HTC, který dělá většinu, jestli ne jen windows like systémy

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).