TOPlist

Palm Lennon jako Treo 750v u Vodafonu

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

1Před několika dny jsme vás informovali o komunikátoru Palm Lennon s Windows Mobile 5.0. Společnosti Microsoft, Palm a Vodafone UK oznámily, že připravují i evropskou verzi Lennona s podporou UMTS sítí. Původně se psalo, že bude Lennon dostupný pouze u amerického operátora Cingular, ale teď už se chystá i k nám do Evropy.

Jako první jej nabídne Vodafone UK, který o Lennonu spustil vlastní webové stránky. Na těch se je možné také zaregistrovat, a až bude Treo 750v dostupné, Vodafone vám o tom dá vědět. Na internetu také kolují spekulace, že by tento model měl nabídnou i náš český Vodafone, jak moc je tato informace pravdivá, si ale netroufám odhadovat.

Palm Treo 750v by se měl v UMTS verzi u Vodafonu UK objevit na podzim tohoto roku. Kromě videohovorů bude nabízet i podporu GSM/GPRS sítí. K dispozici bude mít 64MB RAM a 128MB ROM, Bluetooth 2.0, pravděpodobně můžeme očekávat i podporu Wi-Fi. Do karet mu ale nehraje displej, který má rozlišení 240x240px, právě tento parametr může spousty potencionálních zájemců odradit. Data bude možné ukládat na paměťové karty typu miniSD. Fotografie a video pořídíte 1.3Mpx kamerkou.

Zdroje: the::unwired, pocketPCthoughts

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku