TOPlist

Osymo Calc – vytvořte si vlastní kalkulačku

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

OsymoCalcOsymo Calc je velmi užitečná aplikace, která dovoluje uživatelům smartphone a PocketPC zařízení vytvořit vlastní kalkulačku dle předem připravených funkcí. Aplikace obsahuje přes 100 předdefinovaných matematických, trigonometrických a statistických funkcí. K dispozici jsou vám i výpočty BMI či převody různých měn a jednotek metrické soustavy.

Výrobce programu, společnost Osymo, navíc připravila speciální akci. Pokud jim zašlete do 24.1 vámi vytvořenou kalkulačku, kterou vytvoříte v Trial verzi, obdržíte zdarma plnou verzi tohoto programu, což zní určitě velmi lákavě. I když je Osymo Calc určená i pro PPC, na webu výrobce je zatím k dispozici pouze trial verze pro Smartphone telefony, avšak PPC trial verze by se měla objevit co nejdříve. Pokud si s vytvářením vlastní kalkulačky nebudete vědět rady, podívejte se na online návod k programu.

Demoverzi stahujte na stránkách společnosti Osymo.

Screenshoty z programu:
1 2

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku