Domů » Články » Osymo Calc – vytvořte si vlastní kalkulačku

Osymo Calc – vytvořte si vlastní kalkulačku

OsymoCalcOsymo Calc je velmi užitečná aplikace, která dovoluje uživatelům smartphone a PocketPC zařízení vytvořit vlastní kalkulačku dle předem připravených funkcí. Aplikace obsahuje přes 100 předdefinovaných matematických, trigonometrických a statistických funkcí. K dispozici jsou vám i výpočty BMI či převody různých měn a jednotek metrické soustavy.

Výrobce programu, společnost Osymo, navíc připravila speciální akci. Pokud jim zašlete do 24.1 vámi vytvořenou kalkulačku, kterou vytvoříte v Trial verzi, obdržíte zdarma plnou verzi tohoto programu, což zní určitě velmi lákavě. I když je Osymo Calc určená i pro PPC, na webu výrobce je zatím k dispozici pouze trial verze pro Smartphone telefony, avšak PPC trial verze by se měla objevit co nejdříve. Pokud si s vytvářením vlastní kalkulačky nebudete vědět rady, podívejte se na online návod k programu.

Demoverzi stahujte na stránkách společnosti Osymo.

Screenshoty z programu:
1 2

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).