Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Osadníci z Katanu v reálném světě: připravuje se speciální verze pro rozšířenou realitu

Osadníci z Katanu v reálném světě: připravuje se speciální verze pro rozšířenou realitu

Rozšířená realita je stále v plenkách, o její popularizaci se patrně nejvíce prosadilo vývojářské studio Niantic se svými mobilními hrami Pokémon GO a Harry Potter Wizards Unite. Stejný tým má nyní v plánu převést do digitální podoby promítnuté do reálného světa další klasiku, a to deskovou hru Osadníci z Katanu.

catan

Hra Catan: World Explorers je připravovaná patrně pro příští rok, prozatím existuje pouze stručná webová stránka s formulářem k předčasné registraci. Vývojáři slibují sběr surovin, obchodování a budování osad a měst v reálném světě. Hospodařit se má s tradičními zdroji známými z originální hry – vlna, dřevo, cihly, ruda a obilí.

phones

Principy hry bohužel zatím nejsou známé, prozatím nebyla zveřejněna ani žádná videoupoutávka. Nezbývá než čekat, co se z projektu, do kterého je opět zapojeno vývojářské studio Niantic, vyklube.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments