Domů » Bleskovky » Oppo představilo model N1 ve speciální CyanogenMod edici: V čem se liší oproti klasické verzi?

Oppo představilo model N1 ve speciální CyanogenMod edici: V čem se liší oproti klasické verzi?

Donedávna se o tom pouze spekulovalo, nicméně nyní už je vše potvrzeno. Prvním oficiálním CyanogenMod smartphonem se stává nedávno přestavený Oppo N1. Speciální CyanogenMod edice se od té původní liší v několika faktorech, to základní ale zůstává. Jmenovitě jde tedy o 5,9palcový displej s Full HD rozlišením, čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 600, 2 GB operační paměti a 13Mpx fotoaparát s otočným kloubem. Nechybí ani baterie se solidní kapacitou 3600 mAh.

 

První změny se odehrály v balení, které stran pozměněného designu ukrývá navíc pouzdro, samolepky (vše s motivem CyanogenMod) a dálkovou spoušť. Tím nejdůležitějším je ale přítomnost CyanogenModu 10.2 v samotném zařízení, tedy jedné z nejpopulárnějších alternativních ROM. Jde o zdánlivě čistý Android 4.3 obohacený o různé užitečné funkce, který se také může pochlubit skvělou podporou od vývojářů i komunity. Smartphone můžete za cenu 449 EUR (12 400 Kč, tedy stejná částka jako u standardní verze) zakoupit v oficiálním obchodě oppostyle.com a to dokonce s poštovným v ceně.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

5 komentářů

 1. VICE takovych telefonu!!! At ostatni vyrobci vidi, co to znamena softwarova PODPORA!!!

 2. No konečně tu je další. Po MIUI a telefonech Xiaomi je toto super novinka.

  Jóóó není nad to když je AOS volně šiřitelný. :D

 3. A proč by nešel pořídit do Evropy ?)

  [odkaz]

  • Martin Pavlović

   V době psaní tomu tak nebylo. Děkuji za upozornění, bleskovku jsem upravil.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).