Domů » Bleskovky » Oppo Find X oslní parametry. Máme kompletní specifikaci

Oppo Find X oslní parametry. Máme kompletní specifikaci

Značka Oppo v příštím týdnu vstoupí na evropský trh, přičemž její prapor ponese nová vlajková loď nazvaná Find X. Díky oficiální upoutávce víme, že se můžeme těšit na výtečnou výbavu postavenou okolo čipsetu Qualcomm Snapdragon 845 a štědré paměti v konfiguraci 8 + 256 GB.

Další výbavu odkrývá následující tabulka údajně pocházející ze spolehlivého zdroje.

Menší rámečky než Galaxy S9+

Telefon nebude žádný drobek, jeho fyzické rozměry mají být 156,7 × 74,2 × 9,6 mm, přičemž velký půdorys bude mít na svědomí především obrovský displej s úhlopříčkou 6,4″ a rozlišením 1 080 × 2 340 pixelů. Nutno podotknout, že Samsung Galaxy S9+ je ještě o 1,4 milimetru vyšší, a to má „pouze“ 6,2palcový panel; Oppo Find X by tak měl mít ještě tenčí rámečky než jeho korejský konkurent. Hmotnost chystané novinky pak má být 186 gramů.

Takto má Oppo Find X vypadat zezadu

Přední kamerka má mít vysoké rozlišení 25Mpx, zadní fotoaparát má být tvořen kombinací snímačů s rozlišením 20 a 16Mpx, přičemž sekundární kamerka bude údajně sloužit k 5násobnému bezztrátovému přiblížení. Světelnost všech objektivů má být f/2.0.

Oppo dostalo do tenkého mobilního fotomodulu 5× optický zoom

Oppo Find X bude podporovat kompletní plejádu frekvencí LTE (nad dvou SIM), stejně tak i Bluetooth, Wi-Fi, NFC a OTG skrze USB-C. Tímto portem se bude zároveň dobíjet akumulátor s kapacitou 3 730 mAh, o přítomnosti sluchátkového jacku nemáme žádné informace. Na telefonu poběží systém Color OS 5.1 postavený na Androidu 8.1 Oreo.

Oppo Find X zažije svoji premiéru příští úterý v pařížském Louvru.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).