Domů » Bleskovky » Oppo chystá chytré hodinky. Vypadají jako Apple Watch bez digitální korunky

Oppo chystá chytré hodinky. Vypadají jako Apple Watch bez digitální korunky

Společnost Oppo se letos zúčastní veletrhu MWC, kde bude prezentovat své nejnovější mobilní hračky. Očekáváme ukázku nových smartphonů, dočkat bychom se ale také mohli dočkat nových chytrých hodinek. Třeba těch, na které láká viceprezident značky Oppo Levin Liu na čínských sociálních sítích.

oppo

Chystané hodinky Oppo mají zdánlivě připomínat Apple Watch, zejména díky obdélníkovému displeji ze zaoblenými hranami. Oproti hodinkám z Cupertina máme přijít o digitální korunku, na pravé straně se nacházejí poměrně velká podlouhlá tlačítka svírající mezi sebou tenký otvor. Ten by mohl ukrývat například mikrofon, což by mohlo naznačovat schopnost zprostředkovávat telefonní hovory. Více informací bohužel zatím nemáme, doufáme však, že se více dozvíme za necelý měsíc v Barceloně.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).