Domů » Články » Opera 8 pro SP funguje i na PPC s OS Windows Mobile 5.0

Opera 8 pro SP funguje i na PPC s OS Windows Mobile 5.0

OperaNěkolik prvních PPC zařízení s operačním systémem Windows Mobile 5 je již na trhu a s přibývajícími měsíci se objeví další. WM5 svým uvedením přinesl několik novinek a mezi ně také patří kompatibilita některých aplikací určených pro WM SP telefony s PPC verzí WM5.0. Spousty aplikací samozřejmě nefungují, ale některé je skutečně možné na WM5.0 spustit.

Například právě pro PPC byl jediným řešením pro prohlížení internetových stránek vestavěný prohlížeč Internet Explorer, který nemusí každému vyhovovat, naštěstí je tu Opera a právě ta na PPC s OS WM5.0 chodí bez problémů. SP verzi Opery si můžete stáhnout na oficiálních stránkách (kde také Opera software nabízí ke stažení zdarma plnou PC verzi Opery). SP verzi pak jen pohodlně nainstalujete na váš PPC a můžete vesele surfovat.

Zdroj: MsMobiles

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).